Başrol Oyuncuları Huzur Sokağı'nı Anlattı!

Yazar: Mustafa İsmail Tarih: 04:51 Kategori: , Yorum: Yorum Yap
Huzur Sokağı dizisi henüz başlamadan herkesin dilindeyken başrol oyuncularına mikrofonlar yöneltildi ve röportaj tarzında bir yazı elimize ulaştı.Başrol oyuncularımız Kutsi ve Selin Demiratar Huzur Sokağı dizisini anlattı.Huzur Sokağı kitabını yazan tecrübeli, değerli yazar ise Şule Yüksel Şenler.

Kutsi ;Uzun bir aradan sonra ekranlara Huzur Sokağı dizisi ile dönen başarılı sanatçı Kutsi , Bilal hakkında şunları söyledi."Bilal, Mevlâna aşkını, kendi maneviyatını, yaşadığı Huzur Sokağı'nın kardeşliği ve güzelliğini hayatında barındıran bir karakter. Bilal karakterinin sıcaklığı beni çok etkiledi. Kısa zamanda geniş kitlelere ulaşan bir iş oldu. Çok güzel bir hikâye. Daha yayınlanmaya başlamadan izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı" Kutsi'nin düşünceleri bizim sizlere bahsettiğimiz gibi dizimiz daha başlamadan tuttu !

Selin Demiratar ( Feyza );
Dizimizde Feyza karakterini oynayacak olan Selin Demiratar Türkan Şoray'a çocukluk yaşlarından beri hayran olduğunu belirtti.Ayrıca Selin hanım "Dizi farklı çevrede yetişmiş iki gencin aşkını anlatıyor. İzleyicilerin dikkatini çekeceğini düşünüyorum. Türkan Şoray'a çok büyük bir hayranlığım var. İzlemediğim filmi yok. 'Birleşen Roller'i de izledim. 'Acı Hayat' dizisinde de onun daha önce oynadığı bir karakteri canlandırmıştım. Şimdi yine Türkan Hanım'ın canlandırdığı bir karakteri canlandıracağım. Türkan Hanım'la tanıştım ve ona hayranlığım daha da büyüdü. Hoş, kibar, alçak gönüllü, özel bir kadın. Starlığın nedeni de bu özellikleri sanırım. O dönem Acı Hayat'taki rolümü beğendiğini söylemişti. Umarım yeni işimde de aynı düşüncelere sahip olur." diye konuştu.

Yukarıdaki resimde sol tarafta açık ve sağ tarafta kapalı bir şekilde olan Selin Demiratar'ın bu fotoğrafı ayrımcılık olmaması yönünde iyi bir mesaj.
Paylaş: Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder